• EN
شنبه, 9 مهر 1401
  • ساعت : ۰۰:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ 
افتتاح مركزنوآوری و كارآفرینی دانشگاه صنعت نفت - تهران در محل دانشكده نفت تهران
مرکزنوآوری و کارآفرینی دانشگاه صنعت نفت در تهران (PUTIEC-Tehran) در ارتباط با چالش‌های حوزه بین الرشته ای و غیر فنی صنعت نفت روزچهارشنبه مورخ 19 مرداد ماه 1401در محل دانشکده نفت تهران باحضور آقای دکتر سلحشور، ریاست محترم دانشگاه، آقای دکتر علیمرادی، ریاست محترم دانشکده نفت تهران، حاج آقای جولای، نماینده محترم دفتر رهبری دردانشگاه و نیز جمعی از مدیران دانشگاه و اساتید دانشکده نفت تهران گشایش یافت.

مرکزنوآوری و کارآفرینی دانشگاه صنعت نفت در تهران (PUTIEC-Tehran) در ارتباط با چالش‌های حوزه بین الرشته ای و غیر فنی صنعت نفت روزچهارشنبه مورخ 19 مرداد ماه 1401در محل دانشکده نفت تهران باحضور آقای دکتر سلحشور، ریاست محترم دانشگاه، آقای دکتر علیمرادی، ریاست محترم دانشکده نفت تهران، حاج آقای جولای، نماینده محترم دفتر رهبری دردانشگاه و نیز جمعی از مدیران دانشگاه و اساتید دانشکده نفت تهران گشایش یافت. طی این مراسم، آقای دکترسلحشور به ایراد سخنرانی پرداخت ونکته نظرات خویش درخصوص اهداف، ضرروت راه اندازی مراکز مزبور و نیز خلاصه ای از خدمات مدنظر این مراکز را ارایه نمودند. همچنین درانتهای این آیین گشایش، پرسش و پاسخ در مورد تاسیس و راه اندازی مراکز نوآوری و کارآفرینی در دانشگاه صنعت نفت برگزار گردید. طبق برنامه ربزی صورت گرفته، قرار است به زودی مراکز مشابه ای در سایر دانشکده های وابسته به دانشگاه صنعت نفت گشایش یابد.
ترویج و توسعه فرهنگ نوآوری و کارآفرینی دردانشگاه صنعت نفت، نقش آفرینی در تحقق کارآفرینی مبتنی بر نوآوری؛ شناسایی و توانمندسازی متخصصان، دانشجویان و اساتید خلاق، نوآور و کارآفرین و فراهم کردن زمینه تجاری سازی دستاوردهای علمی آنها برای ورود به فعالیت های کارآفرینانه در صنعت نفت  و نیز ارتقای نقش نوآوران و کارآفرینان در توسعه و اعتلای دانشگاه و صنعت نفت از طریق خلق دانش، فناوری و کسب و کار دانش بنیان از اهداف مراکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه صنعت نفت به شمار می رود. همچنین تسریع در تبدیل ایده ها به محصول و تجاری سازی ؛ تحقیق در زمینه نوآوری، کسب و کار و توسعه کسب و کار در سطوح مختلف صنعت؛ ارائه خدمات مشاوره ای به سازمان های زیر مجموعه وزرات نفت در حوزه های مرتبط؛ ایجاد زمینه جذب درآمدهای اختصاصی برای مرکز و دانشگاه  و همکاری با واحدهای تحقیق و توسعه شرکتهای نفت و گاز از دیگر اهداف راه اندازی مراکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه صنعت نفت میباشد.
مخاطبان اصلی این مراکز کلیه دانشجویان‏‌، اساتید، صاحبان ایده، افراد نخبه و کارآفرین و دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت  می‌باشند. با این وجود، از آنجایی که این مراکز خواهان تبادل و انتقال تجربیات و دانش میان شبکه داخل و خارج از دانشگاه می‏‌باشد، افراد خارج از دانشگاه نیز می‌‏توانند از خدمات مراکز به شرط بهره‌‏مندی از توان مخاطبان اصلی دانشگاه صنعت نفت و مشارکت دادن آن‌ها در فعالیت‏‌های کسب و کار خود استفاده نمایند.

نوآوری1.jpg

 

نوآوری6.jpg

نوآوری4.jpg

نوآوری2.jpg

نوآوری5.jpg

نوآوری3.jpg

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.0.19.0
    V6.0.19.0