• EN
يکشنبه, 6 اسفند 1402
  پایگاه اینترنتی دانشگاه صنعت نفت مرکز تحقیقات دانشکده نفت تهران سامانه جامع آموزش دانشگاه صنعت نفت سامانه جامع کتابخانه دانشگاه صنعت نفت سرویس پست الکترونیک دانشگاه صنعت نفت نشریه تخصصی سامانه اتوماسیون اداری دانشکده نفت تهران سامانه اتوماسیون تغذیه دانشکده نفت تهران سامانه تأمین مدارک علمی دانشگاهی  

آشنائی با دانشکده

  فعالیت های دانشکده


   آمار بازدیدکنندگان
   آمار کلی
   آمار کل بازدید 85760
   پربیننده ترین روز 1402/11/02
   آمار پر بيننده ترين روز 276
   بازديد امروز 20
   بازديد ديروز 161

   درباره دانشکده

   دانشکده نفت تهران در سال 1336 (هفت سال پس از ملی شدن صنعت نفت) با هدف تربیت نیروی متخصص در زمینه مورد نیاز شركت ملی نفت ایران، با نام آموزشگاه حسابداری تأسیس گردید. نام آن در سال 1350 به مدرسه عالی حسابداری و علوم مالی و در سال 1353 به دانشكده حسابداری و علوم مالی نفت تغییر یافت. پس از پیروزی انقلاب اسلامی، این دانشکده در دانشگاه علامه طباطبائی ادغام شد، لیکن در سال 1367 مجدداً به نام دانشكده حسابداری و علوم مالی نفت، زیر نظر شركت ملی نفت یران آغاز به كار كرد و بعد از تمركز دانشگاه صنعت نفت در سال 1368، به عنوان یكی از دانشكده‌های دانشگاه صنعت نفت به فعالیت خود ادامه داد.

   دانشکده نفت تهران

   دانشکده نفت تهران ابتدا با جذب دانشجو در زمینه‌های مالی و حسابداری به تربیت دانشجو پرداخت و در زمانی كوتاه توانست با كادری مجرب و اساتید با تجربه به معروفترین دانشكده کشور در زمینه حسابداری و مالی تبدیل شود. با گذشت زمان، دانشكده فعالیت خود را افزیش داد و در رشته‌های دیگری نظیر کارشناسی مدیریت صنعتی و بازرگانی، کارشناسی مهندسی کامپیوتر، كارشناسی ارشد مهندسی نفت، كارشناسی ارشد اتوماسیون و ابزار دقیق، مدیریت اجرائی و دكترای مهندسی نفت به جذب و تربیت دانشجو پرداخت.

   مایه خوشبختی است كه دانشكده نفت تهران به عنوان یكی از دانشكده‌های دانشگاه صنعت نفت، توانسته‌است با رعایت استانداردهای بالای آموزشی و همكاری با دانشگاه‌های معتبر بین المللی، کارشناسان کارآمد و برجسته‌ای را تربیت نماید که هم‌اکنون در مسئولیت‌های کلیدی و پر اهمیت صنعت نفت مشغول به خدمت می‌باشند.

   این دانشکده در صدد است که با تثبیت خود در سطح ملی و اثرگذاری ملی و جهانی، خود را به عنوان یکی از ده دانشکده برتر جهان در زمینه‌های اقتصاد، حقوق، تجارت، حسابداری و مدیریت در حوزه صنایع نفت و گاز معرفی کند. علاوه بر این، چشم‌انداز این دانشکده، دستیابی به بالاترین جایگاه در میان دانشکده‌های مشابه و تبدیل شدن به برندی معتبر در خاورمیانه است. رسالت دانشکده ایجاب می‌کند تا خدمات آموزشی و تحقیقاتی باکیفیت به متقاضیان ارائه شود. چرا که از طریق چنین محیط آموزش مولدیست که می‌توان پاسخگوی نیازهای نفت و گاز کشور بود. بر اين اساس دانشكده علاوه بر تداوم فعاليت هاي آموزشي در مقطع كارشناسي، اقدام به راه اندازي دوره هاي تحصيلات تكميلي در زمينه رشته هاي تخصصي علوم انساني صنعت نفت و ميان رشته اي نموده است. ضمنا" به منظور تأمين نياز آموزشي و مهارتي شاغلين صنعت نفت، دوره هاي حرفه اي خاص اين گروه از شاغلين، تدوين و اجرا مي گردد.


   نام واحد
   نام فيلد
   عبارت جستجو
    

   6.1.8.0
   گروه دورانV6.1.8.0